W naszym ogródeczku
Ostatnie dwa dni spędziliśmy całe w ogrodzie przedszkolnym na świeżym powietrzu. W ogrodzie nie zabrakło kreatywnych aktywności. Przedszkolaki malowały , rozwijając swoją wyobraźnię. Na kocach powstały wyjątkowe konstrukcje z klocków Lego, które wymagały współpracy.. Był także czas na spokojny odpoczynek podczas którego czytaliśmy kolejne przygody Ekozgraii . Dużo radości sprawiły nam również posiłki zjadane w ogrodzie. Obiadek czy śniadanko na świeżym powietrzu smakuje wybornie.
