Z wizytą w Filharmonii Łódzkiej
Dziś odwiedziliśmy Filharmonię Łódzką im. Artura Rubinsteina. podczas wizyty dzieci wzięły udział w warsztatach muzycznych, podczas których mogły poznać różne instrumenty, dowiedzieć się jak powstają dźwięki i spróbować swoich sił w grze na wybranych instrumentach. Spotkanie z muzyką na żywo rozbudziło dziecięcą ciekawość i zachęciło do wspólnego muzykowania
