Bezpieczne wakacje – zajęcia edukacyjne z funkcjonariuszkami Straży Miejskiej
W czwartek odwiedziły nas funkcjonariuszki Straży Miejskiej. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się bądź przypomniały sobie, jak bezpiecznie odpoczywać nad morzem i w górach oraz jak zachowywać się na plaży
i górskich szlakach. Strażniczki przypomniały dzieciom zasady ograniczonego zaufania wobec obcych oraz najważniejsze numery alarmowe, z numerem 112 na czele. Edukacja przez zabawę to najlepszy sposób na wyrobienie w dzieciach dobrych nawyków przed letnim wypoczynkiem. Dziękujemy
